Živá Zahrada Oáza osobního rozvoje, kavárna se zdRAWou duší

Živá hudba
a autorské ctení

ˇ

Kdy: pátek 13.-sobota 14. října 2017

   Cena: Pátek 250 Kč  (koncert a večeře s dezertem)
Sobota 250 Kč (oběd s autorským čtením a debatou)
Oba dny: 400 Kč

FB událost

Rezervaci místa si zajistíte zasláním příslušné částky na účet 670100-2212616607/6210,
nejlépe s Vaší e-mailovou adresou v poznámce. Vstupenky můžete zakoupit také přímo v Živé Zahradě.

Hudební vystoupení a autorské ctení

Před nedávnem nás oslovily dvě krásné bytosti, které se, stejně jako my, živí svým bytím a kreativním tvořením. Po pár vyměněných mailech vznikly hned dvě události, na které je nám ctí Vás pozvat.

 

V pátek 13. 10. pro Vás otevřeme dveře noční Zahrádky a za doprovodu pozitivně ladených písní a českých manter Vám naservírujeme zdRAWou večeři. Zpívat nám bude Michal Čagánek, spisovatel a píšničkář, jehož životem je tvoření. Píše a vlastním nákladem vydává knihy, zpívá a hraje se skupinou PraMeny, miluje lidi, tanec a ticho přírody. Přijede za námi s drahou polovičkou až z Prahy a společně ozvláštní naši večeři hudebně-meditačním program s názvem "Hudba léčí, ticho uzdravuje".

 

V ceně 250 Kč je zahrnut koncert a večeře s dezertem. Přijďte si užít páteční večer s rodinou a přáteli, pochutnat si na zdRAWém mlsání a třeba i sklence českého nealkoholického či bylinkového vína.

 

Přidruženou akcí je sobotní oběd 14. 10. spojený s autorským čtením Michalovy tvorby. Ta je plná inspirativních myšlenek a básní. Z knih si dovolíme vystihnout například kousek s titulem Plyšový Buddha či Odvaha milovat. Více informací o jeho knihách můžete najít na webu http://prameninspirace.cz/, případně si najít ukázky hudby na youtube.

 

Vstup na oběd s autorským čtením a debatou je také 250 Kč, pokud však přijdete na akce obě, cena pro Vás bude 400 Kč.

 

Rezervaci místa si zajistíte zasláním příslušné částky na účet 670100-2212616607/6210, nejlépe s Vaší e-mailovou adresou v poznámce. Vstupenky můžete zakoupit také přímo v Živé Zahradě.

t Zpět

ˇ