Živá Zahrada Oáza osobního rozvoje, kavárna se zdRAWou duší

Jak postavit dum

s duší

Kdy: 14.10.2017 od 10h do 18h

   VSTUPNÉ: 900 Kč

t Zpět

Jak postavit dum za 350 tisíc

Celodenní intenzívní seminář s Ondrou Netíkem, stavitelem 20 slaměných a dřevěných domů a permakulturním alternativcem a nadšencem.

 

Pokud se rozhodnete stavět domek v přírodě, postupně zjistíte, že když nejste zavřeni v bytě v patrovém domě, kde nemáte kontakt se zahradou a zemí, vůbec nepotřebujete tolik prostoru v domě. Nahradí Vám jej okolí, zahrada, velká okna nebo dveře otevřené do okolního prostoru venku. Ušetříte velké množství peněz, protože cena domu se vždy počítá dle velikosti obestavěného prostoru. Pak, jak říká Onda Netík, stavitel mnoha slámových a dřevěných domů, si rozmyslíte pokoj pro hosty za 200 tisíc nebo šatnu za 150, když vás celý dum může stát 500 tisíc...

 

Přemýšlejte jinak, o prostoru, svých potřebách, o tom, co přesně v domě chcete dělat. O možnosti prostor co nejvíce zjednodušit nebo stavět postupně po malých částech. Malé domy jsou variabilní, hezké a cenově dostupné...

Bydlení bez hypotéky znamená změnu myšlení, osvobození se od společností vsugerovávaných představ a od diktátu konzumu a v nejdůležitějším momentu je to CESTA K VAŠÍ SVOBODĚ... Pokud chcete stavět jinak, ukážeme vám k tomu cestu na našich dvou celodenních intenzívních seminářích, které vám změní pohled na stavění a pak i život .-)

 

Ondra Netík

"Stavba domu je cesta, zkouška dospělosti. Můžete si nechat dům postavit, nebo jí projít, užít si jí, a na konci stanout proměněn.

Mnozí vnitřně cítíme, že stavebnictví ztratilo duši domova, srdce, stalo se bussinesem. I já to cítil.

Jsem buřič a odmítám cesty konzumu. Jsem permakulturista co se učí od přírody. Jsem hledač smyslu bez iluzí a klamů. Jsem muž co se raduje ze schopnosti tvořit.

Po deset let jsem poznával přírodní materiály a jak z nich stavět. A pak jsem se rozhodl postavit svůj dům svépomocí za 350.000,- Ten dům už stojí."

 

Program

- Skutečný smysl domu (návrat ke kořenům a pochopení jak a kde stavebnictví zbloudilo)

- Jak vybírat místo pro svůj život.

- Jak navrhnout dům dle svých skutečných potřeb

- Kde leží náklady na stavbu a jak se dají snížit

- Přídavek: Co třeba dům ze slámy

 

Během semináře a prezentace budou jen krátké přestávky.

 

Registrace

Registraci provádíme automaticky hned po uhrazení vstupného 900 Kč na č.účtu Fio banky 2600555180/2010. Platba je nevratná a přenositelná na náhradníka, je nutné do poznámky pro příjemce uvádět vaše jméno (je li odlišné od názvu účtu) a správný variabilní symbol, zde 1410.

Variabilní symbol uvádějte prosím pečlivě, stejně jako své jméno u účtu, aby mohla být platba správěn přiřazena.

 

Pokud se vám platba nevrátila, jste automaticky registrováni, neposíláme již e mail, všechny informace najdete vždy na www.pelíšky.org přímo u akce, cca týden před konáním akce zde najdete i seznam všech registrovaných pro kontrolu.

Po registraci platbou pošlete e mail na sluncebrno@gmail.com , dostanete další informace

PRO VELKÝ ZÁJEM DOPORUČUJEME SE REGISTROVAT CO NEJDŘÍVE, KAPACITA JE OMEZENA