Živá Zahrada Oáza osobního rozvoje, kavárna se zdRAWou duší

Ozivující víkend

ˇ

Kdy: 7.-10. prosince 2017

KdE: Chata Antarik, Valašská Senice

Rezervujte si své místo přes mail zivazahradaolomouc@gmail.com

t Zpět

Oživující víkend na téma Miluj své telo

♥ prodloužený víkend v krásné přírodě Beskyd

♥ ubytování v jediném vegetariánském horském hotelu v ČR, který budeme mít celý pro sebe

♥ ohlédnutí za uplnulým rokem a nastavení nových cílů na rok 2018

♥ RAW veganská plná penze

♥ kurz zdRAWého ne-vaření

♥ saunové meditace

♥ výroba přírodní kosmetiky

♥ omni chakra jóga

♥ rituální očista těla i mysli

♥ tvorba vision boardů, práce s afirmacemi

♥ diskuze na téma sebeláska, péče o tělo, úhel pohledu, bosá chůze, jídlo jako meditace

♥ ideální jako "únik" z předvánočního shonu případně netradiční předvánoční dárek pro Vás a Vaše blízké :)

 

Vydejte se s námi "na samotu u lesa", kde budete obklopeni nejen krásou malebných hor, ale také krásnými bytostmi, které se rozhodly věnovat čas té nejdůležitější osobě - sami sobě.

 

Přijet za námi můžete kdykoliv ve čtvrtek odpoledne a pobyt zahájíme společnou večeří. Nebudeme se hned seznamovat a diskutovat program, ale necháme Vás vydechnout, alespoň v mysli se oprostit od Vaší práce či rodiny a pozvolna se přenést do přítomného okamžiku a do atmosféry oživujícího víkendu, který pro Vás bude jistě výživný. Večer pak bude ve znamení saunových ceremoniálů, které očistí nejen Vaše fyzické tělo, ale také Vám pomohou zbavit se nepotřebných myšlenek. Kdo se nerad "potí ve vlastní šťávě", budeme na plátno promítat nějaký fajn filmek či dokument.

 

Program

V pátek po snídani se navzájem seznámíme, podiskutujeme o programu a vrhneme na tvorbu vision boardů. Po obědě bude následovat kurz přírodní kosmetiky, při kterém Vás naučíme, že veškerou kosmetiku si můžete vyrobit doma - šetrně k tělu, životnímu prostředí i peněžence a zároveň si vyrobíte dárečky buď pro sebe nebo pro své blízké. Po kurzu Vám dáme volný prostor pro četbu, zkoumání okolí nebo jakoukoliv jinou aktivitu a budeme se na Vás těšit u společného programu s názvem "Jídlo jako meditace". V tomto duchu budeme pokračovat řízenou meditací a nabitý den pak zakončíme rituální očistou s posvátným tabákem - Mapachem.

 

Po sobotní snídani se protáhneme na jógové podložce a následovat bude kurz raw food neboli syrové rostlinné stravy. Během 4 hodin se naučíte, jak vytvářet netradiční polévky, zajímavé hlavní chody, krémové omáčky a pestrobarevné saláty - to vše z darů naší Matky Země, soucitně ke všem žijícím tvorům a hlavně hRAWě :) Po kurzu Vám opět poskytneme prostor pro trochu samoty a před večeří se vydáme zkoumat krásy okolí. Se spokojenými bříšky pak můžete večer zakončit saunovými rituály, případně si místo očistného pocení vybrat poklidný večer u promítání filmu.

 

V neděli Vás přizveme k tvorbě snídaně a naučíme Vás, jak snídat hravě a zdravě. Budeme vyrábět domácí rostlinná mléka a másla nebo si povídat třeba o klíčení. Poté budete mít prostor pro sbalení věcí a check-out. Posledním hlavním jídlem pro nás bude slavnostní oběd, po kterém bude následovat 2. část kurzu přírodní kosmetiky - výroba šlehaných másel, která jsou výborným pomocníkem do sychravého počasí a také mohou posloužit jako originální vánoční dárek. Program zakončíme meditací o vděčnosti, sdílením pocitů a výborným dortem.

 

Cena

Pro přehlednost jsme se rozhodli cenu rozepsat na jednotlivé její složky:

Ubytování za osobu na 3 noci ve 2-lůžkovém pokoji s vlastní koupelnou: 1.320 Kč

Ubytování za osobu na 3 noci v pokoji se sdíleným sociálním zařízením: 1.050 Kč

 

Plná penze v RAW veganské kvalitě: 1.350 Kč

(3x snídaně, 3x oběd, 3x večeře, svačinky a pitný režim)

 

Program: 1.980 Kč

(2x kurz raw food, 2 večery se saunovými ceremoniály či filmem, 2x kurz přírodní kosmetiky, 2 lekce jógy, 3 řízené meditace, tvorba vision boardů)

 

Cena celkem: 4.650 Kč / 4.380 Kč v závislosti na výběru typu pokoje

 

Jako bonus si ke svému balíčku můžete zapůjčit jógovou podložku, meditační kobereček a polštářek za 150 Kč za celý pobyt.

 

Rezervace

Přihlásíte-li se ve dvojici, poskytneme Vám párovou 10% slevu :)

Zaplatíte-li celý pobyt do konce října, pokytneme Vám taktéž slevu, tentokrát ve výši 5%

Pobyt je vhodný také pro mladistvé a dospívající, případně děti, které se programu nemusí účastnit - detaily doladíme dle zájmu ;)

 

Zálohu 2.000 Kč je potřeba zaslat nejpozději do 7. 11.

Doplatek poprosíme do 21. 11.

Pokud se pobytu z jakéhokoliv důvodu nebudete moci zúčastnit, může místo Vás přijet kdokoliv jiný.

 

Na hotel je dobrá dostupnost vlakem či autobusem a je možné domluvit také vyzvednutí na nejbližší zastávce.

 

Pokud tento pobyt chcete darovat někomu ze svých blízkých, získáte od nás originální dárkový poukaz - stačí si o něj napsat! :) Pro rezervaci a případné speciální požadavky pište prosím na e-mail zivazahradaolomouc@gmail.com

 

Vyhrazujeme si právo na změnu programu v závoslosti na počasí či počtu účastníků.