Živá Zahrada Oáza osobního rozvoje, kavárna se zdRAWou duší

Ozivující pobyt

ˇ

Kdy: 29.3.-2.4.2018

KdE: Usedlost Hamernice, Rokytnice v Orlických Horách

Rezervujte si své místo přes mail zivazahradaolomouc@gmail.com

t Zpět

Oživující víkend na téma Jarní detox

♥ pobyt v krásné čisté přírodě Orlických hor

♥ ubytování v moderní usedlosti s neobyčejnými prostorami

♥ jarní očista po zimě s pomocí divokých bylin a rostlinné stravy

♥ RAW a veganská plná penze

♥ kurzy zdRAWého ne-vaření

♥ saunové rituály a meditace

♥ výroba přírodní kosmetiky

♥ jóga, běh, workout, bosé procházky

♥ tvorba vision boardů

♥ přednáška o zákonu přitažlivosti

♥ cestovatelský večer

♥ řízené meditace pro nalezení vnitřní síly

 

dále dle Vašeho zájmu:

♥ energetické masáže

♥ reiki a kvantová terapie

 

Vydejte se s námi na druhý Oživující pobyt, tentokrát do Orlických hor, kde jsme vybrali vyjímečný prostor pro toto vyjímečné setkání - Usedlost Hamernici.

Budete obklopeni nejen klidem čisté přírody, ale také krásnými bytostmi, které se rozhodly věnovat čas té nejdůležitější osobě - sami sobě.

 

Jaro, první příjemná ranní rosa, vytoužené sluneční paprsky a nárůst životní energie. Ideální čas pro přijetí zodpovědnosti za svůj vlastní život a vysnění té nejlepší možné budoucnosti. Proč? Protože "Když něco chceš, celý Vesmír se spojí, abys toho dosáhl."

Podělíme se s Vámi o některá tajemství vesmíru, zákonu přitažlivosti a zdánlivých náhod a to nejen v přednášce, ale také prakticky - právě při tvorbě Vision boardů. Budeme stříhat, lepit, malovat, psát, snít a prociťovat. Budeme se obracet do svého nitra a naslouchat duši. Budeme si nejen přát, ale také hodnotit, co se splněním snů mění uvnitř nás.

Využijeme také síly měsíce v úplňku, kolem kterého jsme pobyt uspořádali. Je čas odhodit vše, co nám již v životě neslouží a soustředit pozornost na hodnoty, které si chceme do života přitáhnout. Naučíme Vás, že můžete mít vše, po čem ze srdce toužíte a vysvětlíme, jak je možné, že během prvních pár lednových dní již máme určitá přání roku 2018 dávno splněná :)

 

Program

Budete obklopeni nejen klidem čisté přírody, ale také krásnými bytostmi, které se rozhodly věnovat čas té nejdůležitější osobě - sami sobě.

 

Přijet za námi můžete kdykoliv ve čtvrtek odpoledne a pobyt zahájíme společnou večeří. Nebudeme se hned seznamovat a diskutovat o programu, ale necháme Vás vydechnout, alespoň v mysli se oprostit od práce či rodiny a pozvolna se přenést do přítomného okamžiku a do atmosféry oživujícího víkendu, který pro Vás bude jistě výživný.

 

Pátek, sobotu a neděli budeme věnovat odpočinku, pohybu, tvůrčím činnostem, osobnostnímu rozvoji, poznávání sebe sama a zakoušení vědomého životního stylu. Budeme pečovat o tělo, mysl i duši. Dny vyplníme různorodými činnostmi, ale poskyteneme Vám také prostor pro trochu samoty a odpočinku v tichu.

 

V pondělí se rozloučíme slavnostním obědem, sdílením prožitků a malou meditací o vděčnosti.

 

Podrobný harmonogram zde doplníme za nedlouho.

 

Cena

Pro přehlednost jsme se rozhodli cenu rozepsat na jednotlivé její složky:

Ubytování na 4 noci ve dvojlůžkovém pokoji + pronájem stodoly: 2.300 Kč/osoba

Příplatek za nevyužité lůžko +400Kč

Při ubytování skupiny 2-4 účastníků - možnost 1-2 přistýlek

 

Plná penze v RAW veganské kvalitě: 1.800 Kč

(4x snídaně, 4x oběd, 4x večeře, svačinky a pitný režim)

 

Program: 2.800 Kč

(kurzy raw food, sběr divokých bylin, saunové ceremoniály, kurz přírodní kosmetiky, výroba svíček, promítání filmu, jóga, cvičení s váhou vlastního těla, společné výběhy, řízené meditace, tvorba vision boardů, přednášky)

 

Cena celkem: 6.888 Kč za celý pobyt včetně ubytování, plné penze a bohatého programu

 

Další informace

V rámci pobytu nabydete plno nových znalostí, které můžete dále využít ve svém každodenním životě, odjedete s klidem v srdci, harmonií v duši a čistým tělem. Jako dárek si odnesete přírodní kosmetiku, kterou Vás naučíme tvořit, ozdobnou svíčku s osobním záměrem a vlastní nástěnku snů.

Zájemcům můžeme zapůjčit jógovou podložku, meditační kobereček a polštářek zcela zdarma :)

Pobyt je vhodný také pro mladistvé a dospívající, případně děti, které se částí programu nemusí účastnit - detaily doladíme dle zájmu ;)

 

Rezervace

Early bird nabídka: při platbě do konce ledna 10% sleva

Přihlásíte-li se ve dvou nabízíme každému slevu 5%

Slevy se nesčítají ;)

 

Pokud se pobytu z jakéhokoliv důvodu nebudete moci zúčastnit, může místo Vás přijet kdokoliv jiný.

 

Pokud tento pobyt chcete darovat někomu ze svých blízkých, získáte od nás originální dárkový poukaz - stačí si o něj napsat! :) Pro rezervaci a případné speciální požadavky pište prosím na e-mail zivazahradaolomouc@gmail.com

 

Vyhrazujeme si právo na změnu programu v závislosti na počasí či počtu účastníků.