Živá Zahrada Oáza osobního rozvoje, kavárna se zdRAWou duší

Omni cakra jóga

ˇ

Kdy: 19.9. - 28.11.2017, každé úterý od 17h do 18h30

   Cena: cena jedné lekce: 90 Kč | celý kurz: 990 Kč

Celkem lekcí: 11

Cakra jóga...

Do každé lekce jsou zakomponovány prvky, které jsou nezbytně nutné k relaxaci, protažení celého těla, jeho posílení a odpočinku. Relaxace je hlavním elementem, který Vám bude poskytnut.

 

Každý člověk, který bude pravidelně navštěvovat lekce, zjistí, že má možnost plnohodnotně si odpočinout a alespoň na chvíli vypnout od každodenních problémů. Největším cílem kurzu je učení se technikám dýchání, které ovlivňují chod celého lidského těla. Harmonizace jednotlivých čaker a jejich poznání je dalším obrovským cílem lekcí.

 

Získat v dnešním světě plném podnětů plnohodnotnou chvíli na sebe bývá těžké. Chvíli na celistvost, se kterou jsme na tento svět přišli a která je dokonalá. Tato dokonalost bytí a zároveň jednoduchost bytí nám mnohdy uniká v životě, který si žádá někdy až příliš naši koncentraci a o spoustu energie nás mnohdy připravuje.

 

Na lekcích si užijete speciálních čakrových olejíčků, které při józe využijeme a zároveň Vám budu předčítat z knihy Teorie čakra jógy. Bude to bájo!

 

Pokud Vás ještě něco zajímá, neváhejte kontaktovat letkoru: alex@tinylife.cz, tel. 736 136 112.

více na: www.tinylife.cz/omnicakra-joga

 

 

Na lekce jógy si, prosíme, berte kromě vhodného a pohodlného cvičebního oblečení také svoji podložku, případně deku. V Živé zahradě je pouze pár jógamatek k zapůjčení.  Před cvičením doporučujeme 2 hodiny nejíst. Taktéž upozorňujeme, že prostory nejsou vybavené sprchami.

 

 

Alexandra Martina Behalová

Jóga mě pohltila v roce 2014 během studií na Hampshire College v USA.

Pravidelně jsem začala se svojí praxí a docházela na lekce k Molly Kitchen v Amherst, Mass. Po půlročním šílenství a posedlostí jógou jsem se rozhodla, že odcestuji do Indie na lektorský kurz jógy YTT 200.

Na kurz jsem odjížděla s myšlenkou, že si chci prohloubit svoji vlastní praxi, učení mě tenkrát nelákalo.

Po návratu z Indie to ale začalo, změnil se mi život a já jógu měla chuť předávat dál.

A tak jsem dnes nadšená průvodkyně jógou, jak se ráda nazývám.

Těším se na Vás na lekce!

Obrovsky moc :)

 

 

t Zpět

ˇ

ˇ