Živá Zahrada Oáza osobního rozvoje, kavárna se zdRAWou duší

Hrawý kurz
živé stravy 2

Kdy: 28. říjen | 13:00–17:00

   Cena: 789Kč

Rezervujte si své místo přes mail centrum@zivazahradaolomouc.cz
nebo přes
FB událost

t Zpět

Druhý díl hrawého kurzu živé stravy...

Živá rostlinná strava je hlavním stavebním kamenem veškerého života na planetě Zemi. Bez rostlin by nebyl život a rostliny jsou také samotným životem, který dýchá do nejrozmanitějších podob. Právě díky rostlinám mohli vzniknout živočichové a také my - lidé. Společně se můžeme naučit s rostlinami spolupracovat a tím vytvořit krásný, barevný a radostný život. Prvním krokem k tomuto porozumění může být právě tento kurz, díky kterému se naučíme přijímat energii z moudré matky přírody.

 

Workshop se bude konat v prostorách Živé Zahrady a provázet Vás bude její šéfkuchař a majitel Honza Vojtěchovský. První ze série kurzů již úspěšně proběhl a zúčastněné se naučily, jak zdRAWě snídat :) Teď se soustředíme na obědy, které nabízí nespočet možností a kreativního vyžití. Začneme u polévek, postupně se přesuneme skrz krémy a omáčky k hlavním chodům a skončíme u barevných salátů a zálivek k nim.

 

Kurz je vhodný i pro rodiče s dětmi, takže pokud chcete tento sváteční den strávit s rodinkou, určitě jsou vítány všechny věkové kategorie :)

 

Místo si rezervujete zasláním kurzovního v hodnotě 789 Kč na účet 670100-2212616607/6210. Do poznámky prosím uvěďte svou e-mailovou adresu.