Živá Zahrada Oáza osobního rozvoje, kavárna se zdRAWou duší

 

Hormonálni jogová terapie

Kdy: sobota 23.9.2017 od 9:00 do 15:00
neděle 24.9.2017 od 10:00 do 12:00

   Cena: 2.390,-  Kč (zahrnuje kurzovné, materiály
(dotazník symptomů, tabulku praktikování, skripta s popsanými cviky),
dále malé občerstvení, v ceně zapůjčení bloků, podložek a pomocných pásků.

Rezervujte si své místo na nicola.machalova@gmail.com
nebo přes
FB událost

t Zpět

Hormonální jógová terapie

První podzimní kurz v Olomouci! Sestava je určena pouze pro ženy – stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí a přirozeně tak podporuje tvorbu ženských hormonů. Kombinace jógových pozic a dynamického břišního dýchání pomáhá ženám po celém světě s bolestivou menstruací, s problémy otěhotnět, hirsutismem, výkyvy nálad, návaly horka, bolestmi hlavy, syndromem karpálního tunelu, negativními vlivy v období menopauzy a mnohé další.

 

Vždy začínáme krátkou přednáškou a základním vysvětlením, potom se praktikuje a učí se podrobná sestava, kterou za ten víkend alespoň 5x až 6x zopakujeme. Naučíme se také antistresové pranájámy (dechová cvičení).

 

Během víkendového kurzu se naučíte celou sestavu hormonální jógy, kterou potom můžete doma praktikovat samy. Zabere zhruba půl hodinky. Praktikují se ásány s dynamickým břišním cvičením (bastrika) v kombinaci s tibetskou technikou cirkulace energie.

 

Sestava je určena pouze pro ženy – stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí a přirozeně tak podporuje tvorbu ženských hormonů. Kombinace jógových pozic a dynamického břišního dýchání pomáhá ženám po celém světě s bolestivou menstruací, s problémy otěhotnět, hirsutismem, výkyvy nálad, návaly horka, bolestmi hlavy, syndromem karpálního tunelu, negativními vlivy v období menopauzy a mnohé další.

 

 

Cena kurzu za celý víkend je 2.390,- a zahrnuje kurzovné, materiály (dotazník symptomů, tabulku praktikování, skripta s popsanými cviky), dále malé občerstvení, v ceně zapůjčení bloků, podložek a pomocných pásků.

 

Pokud se budete chtít přihlásit, nebo máte jakýkoliv dotaz, nebojte se mne kontaktovat tento e-mail: nicola.machalova@gmail.com

Harmonogram víkendu:

Sobota:

9-12h:

  • přednáška část I - Představení hormonální jógové terapie a její základy
  • praktický nácvik série

12-13h: obědová přestávka

13-15h:

  • přednáška část II - Tělo fyzické & tělo energetické
  • antistresové pranájámy
  • praktický nácvik série

 

Neděle:

10-12h:

  • zopakování série
  • antistresové pranájámy
  • přednáška část III - Vhodné doplňky stravy + případové studie
  • zopakování série

 

Cena kurzu za celý víkend je 2.390,- a zahrnuje kurzovné, materiály (dotazník symptomů, tabulku praktikování, skripta s popsanými cviky), dále malé občerstvení, dárek, v ceně zapůjčení bloků, podložek a pomocných pásků.

Částku kurzovného (2.390 Kč) zasílejte na účet 670100-2212418061/6210. Jakmile platba dorazí, obratem potvrdím účast.