Živá Zahrada Oáza osobního rozvoje, kavárna se zdRAWou duší

 

V Živé Zahrádce si dopřáváme přes léto více klidu a věříme, že i Vy budete spíše trávit čas venku, na cestách za poznáním nových koutů naši krásné planety. Pravidelné i jednorázové aktivity se u nás opět rozeběhnou od srpna/září. Aby Vám nic neuniklo, sledujte pravidelně naše webové stránky a náš facebook nebo se přihlašte do našeho newsletteru a odebírejte novinky emailem ;) )

 

Upozorňujeme také, že Živá Zahrada bude během července zcela zavřená - ale hurá do toho! Léto přímo vybízí k experimentování s raw stravou z čerstvých plodů a výpěstků z vlastních zahrádek. Neváhejte si proto připravit nějakou tu mňamku sami doma :)

Přes léto jsou v Zahrádce pravidelní jógové lekce pozastavené :) Lektorky se na Vás budou moc těšit opět od září. Sledujte nicméně vypasné události, je možné že se u nás uskuteční jednorázový jógový víkend či jiná podobná akce :)

 

 

Na lekce jógy si, prosíme, berte kromě vhodného a pohodlného cvičebního oblečení také svoji podložku, případně deku. V Živé zahradě je pouze pár jógamatek k zapůjčení.  Před cvičením doporučujeme 2 hodiny nejíst. Taktéž upozorňujeme, že prostory nejsou vybavené sprchami.